Spadkobiercy - menu
Spadkobiercy - menu Serialowe nowości Informacje o Spadkobiercach Obsada serialu Goście serialu Odcinki Spadkobierców Galerie zdjęć Forum Spadkobierców
JONATHAN OWENS
Artur Andrus, Robert Korólczyk
JONATHAN OWENS - Artur Andrus Głowa rodziny, biznesmen, wdowiec (jego żona Jane zginęła w wypadku samochodowym), ojciec trojga, a przez moment czworga dzieci (Billy, George, Dorin, Sally). Bardzo rodzinny. Dobry człowiek starający się żyć wg uczciwych zasad. Niezłomny do tego stopnia, że nie zapłacił w przeszłości okupu porywaczom jego córki Dorin, przez co przez kilkanaście lat była ona poza domem. Jednak ku jego ogromnej radości odnalazła się. Ma problemy ze zdrowiem.
BILLY OWENS
Marcin Wójcik, Robert Górski
BILLY OWENS - Marcin Wójcik Starszy syn Jonathana. Czarna owca przysparzająca wiele kłopotów. Bardzo chętny do przejęcia przedsiębiorstwa ojca. Nie ważne, jakimi metodami. Cynik. Rodzina nie ma dla niego większego znaczenia. Liczy się pieniądz i władza.
GEORGE OWENS
Robert Górski, Grzegorz Halama, Roman Żurek, Marcin Wójcik
GEORGE OWENS - Robert Górski Młodszy syn Jonathana. Przeciwieństwo starszego brata. Idealista. Wrażliwy. Kiedyś niesiony szlachetnym odruchem wyruszył na misję do Afryki. Raczej słaby psychicznie, co predysponuje go do nadużywania wszelkich używek. Charakterystyka nie działa, gdy postać grana jest przez Roberta Górskiego... wtedy jest cynicznym złośliwcem. Gotowym (skutecznie!) obśmiać wszystko i wszystkich.
DORIN OWENS
Joanna Kołaczkowska
DORIN OWENS - Joanna Kołaczkowska Córka. Trochę egzaltowana i labilna uczuciowo. Kobieta po przeżyciach. Czternaście lat poza domem wśród porywaczy, potem pobyt w domu dziecka odcisnęły piętno na jej stronie emocjonalnej. Ten długi brak najbliższych spowodował, że odzyskana rodzina jest dla niej wartością, o którą będzie walczyć zawsze. Szuka wielkiej miłości. Romantyczka ;-)
FRANK DEALEY
Janusz Rewers
FRANK DEALEY - Janusz Rewers Czarny charakter. Kiedyś przyjaciel Jonathana, dziś jego największy wróg. Poróżnił ich Wietnam. Uczciwy Jonathan ujawnił jego ciemne interesy z Vietkongiem. Dealey chce się zemścić. I to napędzało jego życie do momentu pojawienia się Harriet Fergusson. Coś co można chyba nazwać miłością (Dealey dawno nie przeżywał tego uczucia), zaczęło zmieniać jego życie. Pod zimną i twardą skorupą Dealeyu zapłonął ogienek człowieczeństwa (żebym się nie zesrał)
HARRIET FERGUSSON
Agnieszka Litwin-Sobańska
HARRIET FERGUSSON - Agnieszka Litwin-Sobańska Była agentka FBI. Wynajęta przez Jonathana do inwigilacji Dealeya. Inwigilacja przekroczyła krytyczną barierę i przekształciła się w namiętne uczucie. Pokochała drania. Jak każda kobieta pragnie miłości, namiętności, być może też małżeństwa, dzieci i takich tam…. Nie otrzymawszy tego od Franka jej serce zaczyna bić żywiej dla Johna McPhersona.
KEN HEIGHLY
Wojciech Kamiński
KEN HEIGHLY - Wojciech Kamiński Z pochodzenia Czech. Jako dziecko w bagażniku samochodu wywieziony z komunistycznej ojczyzny. Splot różnych okoliczności zaprowadził go do USA. Tam dorósł i dojrzał w jednym z sierocińców. Tam poznał Dorin. Od tej pory ich losy splotły się. Pojawiło się uczucie, które jest targane. Ambitny i honorowy.
WARREN
Wojciech Tremiszewski
WARREN - Wojciech Tremiszewski Przyjaciel rodziny Owensów. Trochę tajemnicza postać nie ujawniająca swojego życia prywatnego. Zawsze pojawia się, gdy w rodzinie Owensów pojawiają się problemy i konflikty. Zawsze gotów służyć pomocą. A pomaga orężem potężnym – dobrą radą.
JOHN MCPHERSON
Piotr Bałtroczyk
JOHN MCPHERSON - Piotr Bałtroczyk Walczył w Wietnamie z Jonatanem i Dealey'em. Twardy i zawzięty. Niebezpieczny profesjonalista. Pojawił się, aby się zemścić za pozostawienie go na polu bitwy na pastwę Vietcongu. Przekonany przez Jonathana o jego niewinności rezygnuje z zemsty. Znowu są przyjaciółmi. Poznaje Harriet. Pociąga go. Jednak ona jest kobieta Dealeya.
DOKTOR DREYFUS
Marek Grabie
DOKTOR DREYFUS - Marek Grabie Lekarz chyba wszystkich specjalności, szalony i nieobliczalny, kierujący się swoją własną pokrętną logika. Jednak jest "wziętym" lekarzem... bo w serialu jedynym ;-)
MAGGIE MEKINTOSZ OWENS
Maria Czubaszek
MAGGIE MEKINTOSZ OWENS - Maria Czubaszek Matka Jonatana i babcia Dorin, Billego i Georgia. Niewiele ma cech typowej babci. Jej obecność w domu Owensów (wprowadziła się na stałe) zamiast łagodzić – generuje nowe problemy. Wraz z wnuczkami pretenduje do dziedziczenia fortuny Owenów. Musi zdobyć pieniądze, gdyż ma poważne długi hazardowe, wierzyciele zaczynają dawać o sobie znać.
HARRY
Michał Wójcik
HARRY - Michał Wójcik Brat Harriet. Człowiek z przeszłością kryminalną. Aktualnie na warunkowym zwolnieniu. Odnajduje siostrę. Liczy na jej pomoc. A jest w czym mu pomagać: nie ma pracy, nie ma gdzie mieszkać, jest uzależniony od wszystkiego oprócz zielonej herbaty. Jest przez to łatwy do zmanipulowania. W końcu ktoś zechce to wykorzystać.
Dyskutuj o aktorach na forum
Napisz co sądzisz o obsadzie na naszym forum
Ostatni odcinek Spadkobierców
Spadkobiercy - 30. PAKA (cały odcinek)
Aktorzy o Spadkobiercach
Opinie występujących o serialu
Artur Andrus
"No więc gram milionera, któremu szkoda było pieniędzy na okup za porwaną córkę, byłego żołnierza który zostawił przyjaciela w wojennym potrzasku, ojca który knuje przeciwko swoim synom, bo uważa ich za nieudaczników. Ładna mi godność..."
"Czas Spadkobierców. Co się wtedy czuje? Nieopisaną radość, dziką rozkosz, wolność i satysfakcję. Uwielbiam to. Uwielbiam Spadkobierców."
Wojciech Kamiński
Polecane imprezy...
... czyli na co warto się wybrać!
Archiwalny odcinek Spadkobierców
Spadkobiercy - odcinek 94 (archiwalny)
Forum Dyskusyjne
Oficjalne forum serialu Spadkobiercy
Zapraszamy do Internetowego Forum Dyskusyjnego, gdzie każdy z was może podzielić się swoimi opiniami, dotyczącymi serialu Spadkobiercy. Najaktywniejszych użytkowników nagradzamy i zapraszamy na nasze występy i nagrania...
Kabarety na Facebooku
Lubisz nas? Oni tak...
Nasi przyjaciele
Strony przyjaciół serialu
© 2010 Spadkobiercy.net - Wszystkie prawa zastrzeżone (stat). Reżyser i pomysłodawca: Dariusz Kamys. Projekt i wykonanie serwisu: Łukasz Sztoldo (Spadkobiercy)