Spadkobiercy - menu
Spadkobiercy - menu Serialowe nowości Informacje o Spadkobiercach Obsada serialu Goście serialu Odcinki Spadkobierców Galerie zdjęć Forum Spadkobierców
Adam Sztaba : Manager Los Angeles Lakers
Wystąpił w odcinku nr: 61 (161)
Adam Sztaba
Adam Marcin Sztaba to polski kompozytor, pianista, aranżer, dyrygent i producent muzyczny, a także osobowość telewizyjna. Pochodzi z Koszalina. Ukończył Akademię Muzyczną im. F.Chopina w Warszawie na wydziale kompozycji w klasie prof. Zbigniewa Rudzińskiego. Od maja 2007 do listopada 2009 Adam Sztaba pełnił funkcję dyrektora artystycznego firmy MyPlace – agencji eventowej, managementowej i wytwórni płytowej.
Mirosław Zbrojewicz : Specjalista od budowy wizerunku
Wystąpił w odcinku nr: 60 (160)
Mirosław Zbrojewicz
Mirosław Zbrojewicz to znany polski aktor. W 1981 ukończył studia w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie. Występował w: Lubuskim Teatrze im. L. Kruczkowskiego w Zielonej Górze (1981-1982), Teatrze Pracowni w Warszawie (1983-1992), Teatrze Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu (1991), Teatrze Szwedzka 2/4 w Warszawie (1993-1994), Teatrze Rozmaitości w Warszawie (1994-2001), Teatrze 77 w Łodzi (1997), Teatrze Studio w Warszawie (od 2003).
Monika Dryl : Bizneswoman
Wystąpił w odcinku nr: 59 (159)
Monika Dryl
Monika Dryl to polska aktorka, wokalistka. Wychowanka Studia Piosenki Jerzego Tomzika w Białymstoku. Ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie w 2002 r. Aktorka Teatru Narodowego w Warszawie. Laureatka III nagrody Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 2001 roku oraz I nagrody festiwalu "Pamiętajmy o Osieckiej" w 2003 r. Grała w filmie "Jasminum" Jana Jakuba Kolskiego. Wzięła udział w nagraniu płyty "Herbaciane Nonsensy" w radiowym studiu Trójki im. Agnieszki Osieckiej.
Krzysztof Kiersznowski : Obieżyświat
Wystąpił w odcinku nr: 58 (158)
Krzysztof Kiersznowski
Krzysztof Kiersznowski to znany polski aktor. W 1977 ukończył Wydział Aktorski PWSFTviT w Łodzi i 26 marca tegoż roku zadebiutował w teatrze. Rok później uzyskał dyplom. W 1978 wyróżniony we Wrocławiu na XIX FPSW za rolę prokuratora w sztuce Krzywa płaska. Jego była żona jest Francuzką. Ma z nią dwoje dorosłych dzieci. Syn Maks (ur. 1978) jest asystentem na uniwersytecie, córka Katarzyna (ur. 1984) studiuje w Libanie.
Jerzy Bończak : Terapeuta uzależnień
Wystąpił w odcinku nr: 57 (157)
Jerzy Bończak
Polski aktor filmowy i teatralny. W 1971 roku został absolwentem PWST w Warszawie. Jeszcze w tym samym roku zadebiutował na scenie teatralnej. Aktor teatrów: im. S. Jaracza w Olsztynie (1971-72), oraz warszawskich: Rozmaitości (1972-82), Nowego (1982-90), od 1997 r. aktor Teatru Kwadrat. Jest laureatem I Ogólnopolskiego Festiwalu Dramaturgii Krajów Socjalistycznych (za rolę Haralda Schmiedera w sztuce "Gagatek") oraz odznaczony w 1986 r. Srebrnym Krzyżem Zasługi.
Urszula Dudziak : Przyjaciółka Dorin
Wystąpił w odcinku nr: 56 (156)
Urszula Dudziak
Urszula Bogumiła Dudziak-Urbaniak to polska wokalistka jazzowa, kompozytor. Pracowała z takimi artystami, jak Krzysztof Komeda, L.U.C, Michał Urbaniak (jej były mąż), Walk Away, Gil Evans, Archie Shepp, Dj Vadim i Lester Bowie. Urszula Dudziak urodziła się w Straconce (obecnie dzielnica Bielska-Białej). W dzieciństwie uczyła się gry na fortepianie. Jazzem zainteresowała się jeszcze podczas nauki w szkole średniej, do czego przyczyniło się słuchanie Elli Fitzgerald.Współpracowała z kilkoma amatorskimi zespołami jazzowymi z Zielonej Góry, śpiewając w nich standardy jazzowe.
Marian Kociniak : Ojciec Harriet i Harryego
Wystąpił w odcinku nr: 55 (155)
Marian Kociniak
Marian Kociniak to polski aktor filmowy i teatralny. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie (1959) i uczeń Ludwika Sempolińskiego. Od 1959 prawie bez przerw występował w macierzystym Teatrze Ateneum. Często występował w Teatrze Telewizji. Występował również w Kabarecie Starszych Panów. Na ekranie zadebiutował w 1959 w filmie Pan profesor. Zagrał w ponad 30 filmach. Współpracował także z radiem. W 2003 roku podczas VIII Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach artysta odcisnął dłoń na Promenadzie Gwiazd.
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8   - następna >>>
Ostatni odcinek Spadkobierców
Spadkobiercy - 30. PAKA (cały odcinek)
Aktorzy o Spadkobiercach
Opinie występujących o serialu
Wojciech Kamiński
"Czas Spadkobierców. Co się wtedy czuje? Nieopisaną radość, dziką rozkosz, wolność i satysfakcję. Uwielbiam to. Uwielbiam Spadkobierców."
"Spadkobiercy to przede wszystkim super zabawa, dla nas i mamy nadzieję dla widzów. Nie co dzień zdarza się możliwość tak wielkiej improwizacji, co po trosze jest ucieczką od granych ciągle własnych numerów."
Marcin Wójcik
Polecane imprezy...
... czyli na co warto się wybrać!
Archiwalny odcinek Spadkobierców
Spadkobiercy - odcinek 94 (archiwalny)
Forum Dyskusyjne
Oficjalne forum serialu Spadkobiercy
Zapraszamy do Internetowego Forum Dyskusyjnego, gdzie każdy z was może podzielić się swoimi opiniami, dotyczącymi serialu Spadkobiercy. Najaktywniejszych użytkowników nagradzamy i zapraszamy na nasze występy i nagrania...
Kabarety na Facebooku
Lubisz nas? Oni tak...
Nasi przyjaciele
Strony przyjaciół serialu
© 2010 Spadkobiercy.net - Wszystkie prawa zastrzeżone (stat). Reżyser i pomysłodawca: Dariusz Kamys. Projekt i wykonanie serwisu: Łukasz Sztoldo (Spadkobiercy)