Spadkobiercy - menu
Spadkobiercy - menu Serialowe nowości Informacje o Spadkobiercach Obsada serialu Goście serialu Odcinki Spadkobierców Galerie zdjęć Forum Spadkobierców
Adam Sztaba : Manager Los Angeles Lakers
Wystąpił w odcinku nr: 61 (161)
Adam Sztaba
Adam Marcin Sztaba to polski kompozytor, pianista, aranżer, dyrygent i producent muzyczny, a także osobowość telewizyjna. Pochodzi z Koszalina. Ukończył Akademię Muzyczną im. F.Chopina w Warszawie na wydziale kompozycji w klasie prof. Zbigniewa Rudzińskiego. Od maja 2007 do listopada 2009 Adam Sztaba pełnił funkcję dyrektora artystycznego firmy MyPlace – agencji eventowej, managementowej i wytwórni płytowej.
Mirosław Zbrojewicz : Specjalista od budowy wizerunku
Wystąpił w odcinku nr: 60 (160)
Mirosław Zbrojewicz
Mirosław Zbrojewicz to znany polski aktor. W 1981 ukończył studia w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie. Występował w: Lubuskim Teatrze im. L. Kruczkowskiego w Zielonej Górze (1981-1982), Teatrze Pracowni w Warszawie (1983-1992), Teatrze Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu (1991), Teatrze Szwedzka 2/4 w Warszawie (1993-1994), Teatrze Rozmaitości w Warszawie (1994-2001), Teatrze 77 w Łodzi (1997), Teatrze Studio w Warszawie (od 2003).
Monika Dryl : Bizneswoman
Wystąpił w odcinku nr: 59 (159)
Monika Dryl
Monika Dryl to polska aktorka, wokalistka. Wychowanka Studia Piosenki Jerzego Tomzika w Białymstoku. Ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie w 2002 r. Aktorka Teatru Narodowego w Warszawie. Laureatka III nagrody Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 2001 roku oraz I nagrody festiwalu "Pamiętajmy o Osieckiej" w 2003 r. Grała w filmie "Jasminum" Jana Jakuba Kolskiego. Wzięła udział w nagraniu płyty "Herbaciane Nonsensy" w radiowym studiu Trójki im. Agnieszki Osieckiej.
Krzysztof Kiersznowski : Obieżyświat
Wystąpił w odcinku nr: 58 (158)
Krzysztof Kiersznowski
Krzysztof Kiersznowski to znany polski aktor. W 1977 ukończył Wydział Aktorski PWSFTviT w Łodzi i 26 marca tegoż roku zadebiutował w teatrze. Rok później uzyskał dyplom. W 1978 wyróżniony we Wrocławiu na XIX FPSW za rolę prokuratora w sztuce Krzywa płaska. Jego była żona jest Francuzką. Ma z nią dwoje dorosłych dzieci. Syn Maks (ur. 1978) jest asystentem na uniwersytecie, córka Katarzyna (ur. 1984) studiuje w Libanie.
Jerzy Bończak : Terapeuta uzależnień
Wystąpił w odcinku nr: 57 (157)
Jerzy Bończak
Polski aktor filmowy i teatralny. W 1971 roku został absolwentem PWST w Warszawie. Jeszcze w tym samym roku zadebiutował na scenie teatralnej. Aktor teatrów: im. S. Jaracza w Olsztynie (1971-72), oraz warszawskich: Rozmaitości (1972-82), Nowego (1982-90), od 1997 r. aktor Teatru Kwadrat. Jest laureatem I Ogólnopolskiego Festiwalu Dramaturgii Krajów Socjalistycznych (za rolę Haralda Schmiedera w sztuce "Gagatek") oraz odznaczony w 1986 r. Srebrnym Krzyżem Zasługi.
Urszula Dudziak : Przyjaciółka Dorin
Wystąpił w odcinku nr: 56 (156)
Urszula Dudziak
Urszula Bogumiła Dudziak-Urbaniak to polska wokalistka jazzowa, kompozytor. Pracowała z takimi artystami, jak Krzysztof Komeda, L.U.C, Michał Urbaniak (jej były mąż), Walk Away, Gil Evans, Archie Shepp, Dj Vadim i Lester Bowie. Urszula Dudziak urodziła się w Straconce (obecnie dzielnica Bielska-Białej). W dzieciństwie uczyła się gry na fortepianie. Jazzem zainteresowała się jeszcze podczas nauki w szkole średniej, do czego przyczyniło się słuchanie Elli Fitzgerald.Współpracowała z kilkoma amatorskimi zespołami jazzowymi z Zielonej Góry, śpiewając w nich standardy jazzowe.
Marian Kociniak : Ojciec Harriet i Harryego
Wystąpił w odcinku nr: 55 (155)
Marian Kociniak
Marian Kociniak to polski aktor filmowy i teatralny. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie (1959) i uczeń Ludwika Sempolińskiego. Od 1959 prawie bez przerw występował w macierzystym Teatrze Ateneum. Często występował w Teatrze Telewizji. Występował również w Kabarecie Starszych Panów. Na ekranie zadebiutował w 1959 w filmie Pan profesor. Zagrał w ponad 30 filmach. Współpracował także z radiem. W 2003 roku podczas VIII Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach artysta odcisnął dłoń na Promenadzie Gwiazd.
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8   - następna >>>
Ostatni odcinek Spadkobierców
Spadkobiercy - 30. PAKA (cały odcinek)
Aktorzy o Spadkobiercach
Opinie występujących o serialu
Marcin Wójcik
"Spadkobiercy to przede wszystkim super zabawa, dla nas i mamy nadzieję dla widzów. Nie co dzień zdarza się możliwość tak wielkiej improwizacji, co po trosze jest ucieczką od granych ciągle własnych numerów."
"Weszłam na scenę z dzieckiem na ręku i nagle padł strzał wymierzony we mnie. Padłam trupem, światło zgasło, Darek włączył muzykę, ktoś ściągnął mnie za nogi za kulisę. Tak wyglądał mój debiut w Spadkobiercach."
Agnieszka Litwin-Sobańska
Polecane imprezy...
... czyli na co warto się wybrać!
Archiwalny odcinek Spadkobierców
Spadkobiercy - odcinek 94 (archiwalny)
Forum Dyskusyjne
Oficjalne forum serialu Spadkobiercy
Zapraszamy do Internetowego Forum Dyskusyjnego, gdzie każdy z was może podzielić się swoimi opiniami, dotyczącymi serialu Spadkobiercy. Najaktywniejszych użytkowników nagradzamy i zapraszamy na nasze występy i nagrania...
Kabarety na Facebooku
Lubisz nas? Oni tak...
Nasi przyjaciele
Strony przyjaciół serialu
© 2010 Spadkobiercy.net - Wszystkie prawa zastrzeżone (stat). Reżyser i pomysłodawca: Dariusz Kamys. Projekt i wykonanie serwisu: Łukasz Sztoldo (Spadkobiercy)