Spadkobiercy - menu
Spadkobiercy - menu Serialowe nowości Informacje o Spadkobiercach Obsada serialu Goście serialu Odcinki Spadkobierców Galerie zdjęć Forum Spadkobierców
Piotr Najsztub : Denis Lovejoy, mistrz barmanów
Wystąpił w odcinku nr: 8 (102)
Piotr Najsztub
Piotr Najsztub to polski dziennikarz i publicysta. Absolwent LO w Żninie (1981), PWSSP w Poznaniu - grafiki (1988). Dwukrotnie żonaty, 2 córki z pierwszego małżeństwa, miłośnik psów oraz zdeklarowany ateista. Wielokrotnie prowadził wiele programów telewizyjnych oraz brał udział w różnego typu przedsięwzięciach medialnych.
Dariusz Kamys: Spokojny i pewny siebie. Po rozmowie z nim czułem, że spokojnie sobie poradzi. Nie miał łatwego zadania – miał zagrać scenkę z Billym i Georgem z dwoma „wyszczekanymi” aktorami. Cwanym zabiegiem „zamroził” ich aparaty artykulacyjne każąc włożyć do ust kostki lodu. Wtedy mógł spokojnie mówić. I mówił.
Stanisław Tym : pastor Bishop
Wystąpił w odcinku nr: 7 (101)
Stanisław Tym
Znany i podziwiany aktor, satyryk, reżyser, a także były bramkarz i szatniarz w klubie "Stodoła". W latach 1953-57 studiował chemię na Politechnice, rysunek i prace ręczne w Studium Nauczycielskim, w latach 1957-58 studiował przetwórstwo na SGGW, wreszcie dwa lata w PWST. Wczasie studiów był aktorem i autorem tekstów w kabaretach studenckich. Jest także współtwórcą i wykonawcą wielu rozrywkowych programów tv. W latach 1960-72 był aktorem, autorem i reżyserem w STS, a w latach 1963-64 dyrektorem. Brał udział w przedstawieniach kabaretów "Owca", "Dudek", "Lopek" i "Wagabunda". Ponadto Stanisław Tym jest autorem sztuk teatralnych i słuchowisk radiowych.
Robert Janowski : Ken, znany stylista i wizażysta
Wystąpił w odcinku nr: 6 (100)
Robert Janowski
Urodził się 22 marca 1961 roku w Inowroclawiu. Poeta, aktor, kompozytor, piosenkarz. Ukończył szkołę muzyczną I stopnia w klasie fortepianu. Mając 13 lat zadebiutował na scenie. Zaczynał od wystąpień amatorskich, by w krótkim czasie zostać dostrzeżonym przez jurorów różnych festiwali. Robert Janowski prowadzi także teleturniej "JAKA TO MELODIA", który bije rekordy oglądalności w polskiej telewizji. Oraz w serialu dla 2 Programu TV "Na dobre i na złe" gdzie udowadnia, że jest wrażliwym, zdolnym aktorem.
Dariusz Kamys: Są ludzie, którzy na stałe mają w sobie wmontowaną życzliwość i otwartość. To pozwala im się nie lękać. Tak postrzegam Roberta. Wywołany przeze mnie na scenę wszedł wyluzowany i z uśmiechem. Ten szczery uśmiech nie zniknął mu, ani na chwilę. Było po nim widać, że się dobrze bawi. I o to chodzi. Dobra zabawa na scenie przeniosła się na widownię. Szkoda tylko, że nie zdecydował się zrobić Dorin makijażu. Czuję, że po nim Dorin wyglądałaby szczególnie.
Olaf Lubaszenko : Kolin, czeski kolega Kena
Wystąpił w odcinku nr: 5 (99)
Olaf Lubaszenko
Olaf Lubaszenko jest synem jednego z czołowych polskich aktorów Edwarda Linde-Lubaszenki. Studiował socjologię na UW, a następnie w Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej. Jest aktorem Teatru Buffo w Warszawie. Debiutował tytułową rolą w serialu "Życie Kamila Kuranta". Niezwykłą popularność przyniosła mu kreacja w filmie "Kroll" Władysława Pasikowskiego. Olaf Lubaszenko jest laureatem wielu prestiżowych nagród. W 1988 r. otrzymał Złotą Kaczkę a w 1999 Polską Nagrodę Filmową dla najlepszego aktora za rolę w obrazie "Zabić Sekala". Artysta próbuje swoich sił również jako reżyser: zrealizował film "Sztos" a niedługo potem "Chłopaki nie płaczą".
Elżbieta Zapendowska : Karen, szwedzka niania
Wystąpił w odcinku nr: 4 (98)
Elżbieta Zapendowska
Elżbieta Zapendowska to polski krytyk muzyczny, specjalistka od emisji głosu. Jurorka telewizyjnych show Polsatu Jak oni śpiewają i Idol. Udzielała lekcji śpiewu m. in. Edycie Górniak, Małgorzacie Gadzińskiej, Violi Brzezińskiej, Maryli Rodowicz, Dodzie, Ryszardowi Rynkowskiemu, Nataszy Urbańskiej, Katarzynie Groniec i wielu innym. W 2008 roku była jurorem Międzynarodowego Festiwalu Carpathia. Brała udział w przygotowaniach musicali, m. in. w Teatrze Studio Buffo i Romie. Współpracowała z Januszem Józefowiczem. Jest wykładowcą na warsztatach muzycznych m. in. w Końskich, Jaworkach, Raciborzu i wielu innych miastach Polski.
Tomasz Majer : Edward, lokaj Dealeya
Wystąpił w odcinku nr: 4 (98)
Tomasz Majer
Tomasz Majer to polski aktor kabaretowy. Występował w kabaretach Miłe Twarze, Pseudomin, E.K. i Bez Żyły Wałbrzych. Od jesieni 2003 aktor kabaretu Hrabi. Współpracownik niezależnej Wytwórni Filmowej A'YoY. Za film Spacer otrzymał na festiwalu niezależnej wytwórni A'YoY w 1998 nagrodę Elvisa w kategorii Najlepszy film. Współpracował również z warszawską "Dorożkarnią" - Ośrodkiem Działań Artystycznych dla Dzieci i Młodzieży na Mokotowie. Mieszka w Warszawie. Mąż fotograf Anny Bućwińskiej-Majer, ma córki: Marię i Zofię.
Marek Siudym : Volt, specjalista od ślubów
Wystąpił w odcinku nr: 3 (97)
Marek Siudym
Marek Siudym to polski aktor filmowy, teatralny i kabaretowy, specjalizujący się w rolach komediowych i charakterystycznych, mający także na swoim koncie kilka pierwszoplanowych ról dramatycznych. Jest także zawodowym trenerem jeździectwa.
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9   - następna >>>
Ostatni odcinek Spadkobierców
Spadkobiercy - 30. PAKA (cały odcinek)
Aktorzy o Spadkobiercach
Opinie występujących o serialu
Artur Andrus
"No więc gram milionera, któremu szkoda było pieniędzy na okup za porwaną córkę, byłego żołnierza który zostawił przyjaciela w wojennym potrzasku, ojca który knuje przeciwko swoim synom, bo uważa ich za nieudaczników. Ładna mi godność..."
"Zawsze chciałem zagrać w prawdziwym filmie. To się nie udawało, więc chciałem wystąpić, chociaż w serialu. Dlatego gdy dostałem od Kamola propozycję zagrania w improwizowanej parodii południowoamerykańskiej noweli przyjąłem to z radością. "
Robert Górski
Polecane imprezy...
... czyli na co warto się wybrać!
Archiwalny odcinek Spadkobierców
Spadkobiercy - odcinek 94 (archiwalny)
Forum Dyskusyjne
Oficjalne forum serialu Spadkobiercy
Zapraszamy do Internetowego Forum Dyskusyjnego, gdzie każdy z was może podzielić się swoimi opiniami, dotyczącymi serialu Spadkobiercy. Najaktywniejszych użytkowników nagradzamy i zapraszamy na nasze występy i nagrania...
Kabarety na Facebooku
Lubisz nas? Oni tak...
Nasi przyjaciele
Strony przyjaciół serialu
© 2010 Spadkobiercy.net - Wszystkie prawa zastrzeżone (stat). Reżyser i pomysłodawca: Dariusz Kamys. Projekt i wykonanie serwisu: Łukasz Sztoldo (Spadkobiercy)