Spadkobiercy - menu
Spadkobiercy - menu Serialowe nowości Informacje o Spadkobiercach Obsada serialu Goście serialu Odcinki Spadkobierców Galerie zdjęć Forum Spadkobierców
Piotr Najsztub : Denis Lovejoy, mistrz barmanów
Wystąpił w odcinku nr: 8 (102)
Piotr Najsztub
Piotr Najsztub to polski dziennikarz i publicysta. Absolwent LO w Żninie (1981), PWSSP w Poznaniu - grafiki (1988). Dwukrotnie żonaty, 2 córki z pierwszego małżeństwa, miłośnik psów oraz zdeklarowany ateista. Wielokrotnie prowadził wiele programów telewizyjnych oraz brał udział w różnego typu przedsięwzięciach medialnych.
Dariusz Kamys: Spokojny i pewny siebie. Po rozmowie z nim czułem, że spokojnie sobie poradzi. Nie miał łatwego zadania – miał zagrać scenkę z Billym i Georgem z dwoma „wyszczekanymi” aktorami. Cwanym zabiegiem „zamroził” ich aparaty artykulacyjne każąc włożyć do ust kostki lodu. Wtedy mógł spokojnie mówić. I mówił.
Stanisław Tym : pastor Bishop
Wystąpił w odcinku nr: 7 (101)
Stanisław Tym
Znany i podziwiany aktor, satyryk, reżyser, a także były bramkarz i szatniarz w klubie "Stodoła". W latach 1953-57 studiował chemię na Politechnice, rysunek i prace ręczne w Studium Nauczycielskim, w latach 1957-58 studiował przetwórstwo na SGGW, wreszcie dwa lata w PWST. Wczasie studiów był aktorem i autorem tekstów w kabaretach studenckich. Jest także współtwórcą i wykonawcą wielu rozrywkowych programów tv. W latach 1960-72 był aktorem, autorem i reżyserem w STS, a w latach 1963-64 dyrektorem. Brał udział w przedstawieniach kabaretów "Owca", "Dudek", "Lopek" i "Wagabunda". Ponadto Stanisław Tym jest autorem sztuk teatralnych i słuchowisk radiowych.
Robert Janowski : Ken, znany stylista i wizażysta
Wystąpił w odcinku nr: 6 (100)
Robert Janowski
Urodził się 22 marca 1961 roku w Inowroclawiu. Poeta, aktor, kompozytor, piosenkarz. Ukończył szkołę muzyczną I stopnia w klasie fortepianu. Mając 13 lat zadebiutował na scenie. Zaczynał od wystąpień amatorskich, by w krótkim czasie zostać dostrzeżonym przez jurorów różnych festiwali. Robert Janowski prowadzi także teleturniej "JAKA TO MELODIA", który bije rekordy oglądalności w polskiej telewizji. Oraz w serialu dla 2 Programu TV "Na dobre i na złe" gdzie udowadnia, że jest wrażliwym, zdolnym aktorem.
Dariusz Kamys: Są ludzie, którzy na stałe mają w sobie wmontowaną życzliwość i otwartość. To pozwala im się nie lękać. Tak postrzegam Roberta. Wywołany przeze mnie na scenę wszedł wyluzowany i z uśmiechem. Ten szczery uśmiech nie zniknął mu, ani na chwilę. Było po nim widać, że się dobrze bawi. I o to chodzi. Dobra zabawa na scenie przeniosła się na widownię. Szkoda tylko, że nie zdecydował się zrobić Dorin makijażu. Czuję, że po nim Dorin wyglądałaby szczególnie.
Olaf Lubaszenko : Kolin, czeski kolega Kena
Wystąpił w odcinku nr: 5 (99)
Olaf Lubaszenko
Olaf Lubaszenko jest synem jednego z czołowych polskich aktorów Edwarda Linde-Lubaszenki. Studiował socjologię na UW, a następnie w Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej. Jest aktorem Teatru Buffo w Warszawie. Debiutował tytułową rolą w serialu "Życie Kamila Kuranta". Niezwykłą popularność przyniosła mu kreacja w filmie "Kroll" Władysława Pasikowskiego. Olaf Lubaszenko jest laureatem wielu prestiżowych nagród. W 1988 r. otrzymał Złotą Kaczkę a w 1999 Polską Nagrodę Filmową dla najlepszego aktora za rolę w obrazie "Zabić Sekala". Artysta próbuje swoich sił również jako reżyser: zrealizował film "Sztos" a niedługo potem "Chłopaki nie płaczą".
Elżbieta Zapendowska : Karen, szwedzka niania
Wystąpił w odcinku nr: 4 (98)
Elżbieta Zapendowska
Elżbieta Zapendowska to polski krytyk muzyczny, specjalistka od emisji głosu. Jurorka telewizyjnych show Polsatu Jak oni śpiewają i Idol. Udzielała lekcji śpiewu m. in. Edycie Górniak, Małgorzacie Gadzińskiej, Violi Brzezińskiej, Maryli Rodowicz, Dodzie, Ryszardowi Rynkowskiemu, Nataszy Urbańskiej, Katarzynie Groniec i wielu innym. W 2008 roku była jurorem Międzynarodowego Festiwalu Carpathia. Brała udział w przygotowaniach musicali, m. in. w Teatrze Studio Buffo i Romie. Współpracowała z Januszem Józefowiczem. Jest wykładowcą na warsztatach muzycznych m. in. w Końskich, Jaworkach, Raciborzu i wielu innych miastach Polski.
Tomasz Majer : Edward, lokaj Dealeya
Wystąpił w odcinku nr: 4 (98)
Tomasz Majer
Tomasz Majer to polski aktor kabaretowy. Występował w kabaretach Miłe Twarze, Pseudomin, E.K. i Bez Żyły Wałbrzych. Od jesieni 2003 aktor kabaretu Hrabi. Współpracownik niezależnej Wytwórni Filmowej A'YoY. Za film Spacer otrzymał na festiwalu niezależnej wytwórni A'YoY w 1998 nagrodę Elvisa w kategorii Najlepszy film. Współpracował również z warszawską "Dorożkarnią" - Ośrodkiem Działań Artystycznych dla Dzieci i Młodzieży na Mokotowie. Mieszka w Warszawie. Mąż fotograf Anny Bućwińskiej-Majer, ma córki: Marię i Zofię.
Marek Siudym : Volt, specjalista od ślubów
Wystąpił w odcinku nr: 3 (97)
Marek Siudym
Marek Siudym to polski aktor filmowy, teatralny i kabaretowy, specjalizujący się w rolach komediowych i charakterystycznych, mający także na swoim koncie kilka pierwszoplanowych ról dramatycznych. Jest także zawodowym trenerem jeździectwa.
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9   - następna >>>
Ostatni odcinek Spadkobierców
Spadkobiercy - 30. PAKA (cały odcinek)
Aktorzy o Spadkobiercach
Opinie występujących o serialu
Wojciech Kamiński
"Czas Spadkobierców. Co się wtedy czuje? Nieopisaną radość, dziką rozkosz, wolność i satysfakcję. Uwielbiam to. Uwielbiam Spadkobierców."
"Przez lata serial trochę zmienił klimat, pojawili się nowi aktorzy ale jedno jest stałe - jeśli ktoś chcę być na siłę śmieszny, to tym bardziej takim nie jest. Wbrew pozorom serial nie równa się kabaret."
Janusz Rewers
Polecane imprezy...
... czyli na co warto się wybrać!
Archiwalny odcinek Spadkobierców
Spadkobiercy - odcinek 94 (archiwalny)
Forum Dyskusyjne
Oficjalne forum serialu Spadkobiercy
Zapraszamy do Internetowego Forum Dyskusyjnego, gdzie każdy z was może podzielić się swoimi opiniami, dotyczącymi serialu Spadkobiercy. Najaktywniejszych użytkowników nagradzamy i zapraszamy na nasze występy i nagrania...
Kabarety na Facebooku
Lubisz nas? Oni tak...
Nasi przyjaciele
Strony przyjaciół serialu
© 2010 Spadkobiercy.net - Wszystkie prawa zastrzeżone (stat). Reżyser i pomysłodawca: Dariusz Kamys. Projekt i wykonanie serwisu: Łukasz Sztoldo (Spadkobiercy)